Boisko szkolne


 
Boisko szkolne służy głównie do realizacji programu wychowania fizycznego w szczególności nauczania gry w piłkę nożną uczniów naszej szkoły. W godzinach pozalekcyjnych w okresie od marca do listopada na boisku odbywają się zajęcia treningowe i spotkania ligowe (soboty, niedziele) warszawskich zespołów klubowych: młodzików, juniorów i seniorów. Dwa razy w tygodniu: w poniedziałek w godzinach 15:00 - 15:45 i piątek 15:00 - 15:45  boisko udostępniane jest nieodpłatnie mieszkańcom Woli. Zasady korzystania z boiska określone są w Regulaminie boiska.

Od 28.12.2020 do 07.01.2021 zgodnie z rozporządzeniem Dz.U. 2020 poz. 2316 boisko nie będzie udostępniane.
 
Wymiary boiska
Pole gry naszego boiska ma wymiary: długość  100 m, szerokość 64 m.
Boisko posiada  licencję Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej do przeprowadzania rozgrywek Ligi Okręgowej i niższych lig  oraz  grup młodzieżowych.
Uroczyste otwarcie boiska miało miejsce 28 września 2013 r. Więcej nt. meczu otwarcia poniżej. 
Zdjęcia w galerii boiska ↓
 
Dane kontaktowe do kierownika obiektów sportowych
t. 22 838 60 61 w. 25
mail: konar@konar.info
Uroczystosć otwarcia boiska

W dniu 28 września 2013 r. odbyła się uroczystość otwarcia naszego boiska po modernizacji. Zmieniona została nawierzchnia na sztuczną i zostało zainstalowane nowoczesne oświetlenie. W uroczystości otwarcia brali udział przedstawiciele władz państwowych i samorządowych z władzami Dzielnicy na czele, dyrektor  szkoły i zaproszeni Goście. Po części oficjalnej odbył się mecz inauguracyjny pomiędzy drużynami samorządu terytorialnego i Zespołu Szkół im. M. Konarskiego. Mecz zakończył się wynikiem  2:1 dla drużyny naszej szkoły. Uroczystość uatrakcyjnił też występ grupy cheerliderek z wolskiego Gimnazjum nr 48 oraz pokazy grupy Camangula łączące elementy tańca  I sztuki walki. 
Zdjęcia w galerii boiska ↓

 
Wybrane uroczystości odbywające się na naszym boisku

Spartakiada Szkół Gastronomicznych na Mazowszu

Nasze boisko wykorzystywane jest nie tylko do gry w piłkę nożną, ale również do innych zawodów, w tym Spartakiady Szkół Gastronomicznych na Mazowszu. 28 września 2017 r. w Zespole Szkół zostały przeprowadzone zawody IV Spartakiady Szkół Gastronomicznych na Mazowszu. Piękna pogoda pozwoliła na przeprowadzenie rozgrywek nie tylko w szkolnych pomieszczeniach, ale również na boisku. Więcej informacji nt. spartakiady: http://www.konar.info/po-spartakiadzie-szkol-gastronomicznych
Zdjęcia w galerii boiska ↓


Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły
11 października 2017 r. odbył się II Turniej Piłkarski o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół im. M. Konarskiego.
W turnieju wzięły udział reprezentacje 6 warszawskich szkół średnich. Mimo niesprzyjającej aury, emocji na boisku nie zabrakło aż do finału, który dla naszej drużyny okazał się zwycięski! Drugie miejsce zajęła reprezentacja ZS im. M. Kasprzaka, a trzecie  zespół  z  III LO im. Gen. Józefa Sowińskiego. 
Organizatorem turnieju był Pan Jarosław Charuk - nauczyciel wychowania fizycznego, trenerem naszej drużyny Pan Kamil Baderko - nauczyciel wychowania fizycznego.
 

Galeria boiska

Zespół Szkół im. M. Konarskiego

Kształcimy zawodowo od ponad 130 lat

Rekomendacje pracodawców Technikum i Branżowej Szkoły:


Rekomendacje partnerów Liceum Ogólnokształcącego: