Bożonarodzeniowa kartka dla Bohatera


Drodzy Uczniowie,
 serdecznie zachęcamy do przyłączenia się do akcji : "Bożonarodzeniowa kartka dla Bohatera”         oraz „Paczka dla Bohatera” organizowanych przez Stowarzyszenie „Paczka dla Bohatera”.
Chcemy w ten sposób choć trochę pomóc kombatantom. Wspieramy żołnierzy polskich walczących na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzy podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny jak i po jej zakończeniu, osoby represjonowane przez PRL oraz weteranów rannych na misjach pokojowych.
Zbiórkę  kartek świątecznych oraz darów planujemy prowadzić od 11 listopada do 13 grudnia 2019 roku.
W ramach akcji "Bożonarodzeniowa Paczka dla Bohatera" do paczek zbieramy produkty z długim terminem przydatności np.: herbata, kawa, kakao, słodkości, owoce i warzywa w puszkach, konfitury, dżemy, konserwy mięsne i rybne, płatki śniadaniowe, cukier, olej, syropy, witaminy, kasze ,ryż, makaron, mąkę, bakalie, gotowe posiłki soki, suche wędliny, sery etc...
oraz artykuły chemiczne i do higieny np.: kremy, szampony, płyny do kąpieli, sole do kąpieli, płyny i proszki do prania, żele pod prysznic, mydło, pastę do zębów, środki czystości,  a także koce prześcieradła ręczniki i pościele etc...
Prosimy o przynoszenie darów do czytelni.
Kartki Bożonarodzeniowe z życzeniami, wypisanymi odręcznie i podpisanymi przez Uczniów Szkoły składamy u J. Morawskiej w czytelni.
Akcja prowadzona jest we współpracy z p. A. Wereszczak  i szkolnym wolontariatem „Konar pomaga”.
Joanna Morawska

Zespół Szkół im. M. Konarskiego

Kształcimy zawodowo od ponad 130 lat

Rekomendacje pracodawców Technikum i Branżowej Szkoły:


Rekomendacje partnerów Liceum Ogólnokształcącego: